Szukaj

Wersja językowa: PL

Zadzwoń: 16 732 36 11 / 695 720 530

Inwertery SELFA SFT

SELFA SFT to seria nowoczesnych beztransformatorowych sieciowych falowników trójfazowych. Falowniki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz z dbałością o każdy detal.

Falowniki SELFA SFT dostępne są w szerokim zakresie mocy od 4 do 25 kW. Zastosowanie 2MPPT pozwala na elastyczne projektowanie instalacji fotowoltaicznych na dachach skierowanych w różne strony świata.

Cicha praca

Falowniki Selfa cechują się niskim poziomem generowanego szumu podczas swojej pracy. To ważna cecha szczególnie dla klientów instalujących falownik w swoim domu. Poziom hałasu nie przekracza 25 dB dla falowników o mocy do 19 kW.

Szeroki zakres napięcia MPPT

Moduły fotowoltaiczne charakteryzują się zmiennością punktu pracy z mocą maksymalną, wraz ze zmianami natężenia promieniowania słonecznego i temperatury. Zadaniem układu MPPT jest „śledzenie” charakterystyki mocy i „odnalezienie” takiej wartości napięcia, przy której uzyskiwana moc z generatora PV będzie maksymalna.

Wysoka sprawność konwersji energii

Straty energii w systemach fotowoltaicznych są głównym czynnikiem wpływającym na wielość produkcji energii elektrycznej. Bardzo istotne jest efektywne przekształcenie energii prądu stałego wytwarzanej przez panele fotowoltaiczne na użyteczny prąd przemienny płynący w naszej sieci elektroenergetycznej. Falowniki Selfa serii SFT o mocy od 10 do 25kW uzyskują nawet 98,6% sprawności maksymalnej.

Twoje bezpieczeństwo

Falowniki SELFA były testowane przez inżynierów Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SELFA z uwzględnieniem warunków energetycznych i klimatycznych panujących w Polsce. Badania odziaływania warunków klimatycznych (odporności falownika na korozję) zostały wykonane w specjalnej komorze klimatycznej oraz solnej. Inwertery SELFA są zgodne z wymogami NC RfG i zostały zaakceptowane przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE) oraz Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD).

Gwarancja

  • 10 lat dla falowników Selfa SFT

Pliki do pobrania

DokumentacjaPobierz kartę katalogową falowników Selfa SFT


DokumentacjaPobierz warunki gwarancji Selfa


DokumentacjaPobierz deklarację zgodności CE


DokumentacjaPobierz deklarację zgodności składaną przez dostawcę zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17050-1


DokumentacjaPobierz certyfikat zgodny z normą EN 50549-1 - EN


DokumentacjaPobierz certyfikat zgodny z normą EN 50549-1 - tłumaczenie


DokumentacjaPobierz instrukcję obługi falowników Selfa SFT


DokumentacjaPobierz przewodnik szybkiej instalacji falowników Selfa SFT


DokumentacjaPobierz aplikację MojaSelfa


Zapytaj o produkt

Biuro Obsługi Klienta

+48 ( 16 ) 732 36 11

Dlaczego Selfa?

Odpowiedź znajdziesz w katalogu. Pobierz katalog Selfa (*.pdf)

Pobierz Katalog

Zapoznaj się z naszą ofertą. Pobierz katalog Suntrans (*.pdf)

Kompleksowa obsługa

Od początku do końca profesjonalni

Do góry